Halloweenská saunová neděle 30.10.2022

Varianta
690 Kč
Návrh bez názvu
Tip

Něco, co jste u nás ještě nezažili. Je to vůbec poprvé, co se naše wellness přemění a přivítá Vás s kouzelnou, ale zároveň lehce strašidelnou atmosférou s vůní pumpkin spice.

Na neděli 30.10.2022 jsme si pro Vás připravili speciální den v našem wellness. Vaši chvilku relaxace odstartujete welcome drinkem a něčím dobrým na zub (co byste řekli na cupcake s dýňovým krémem?), potom už začne to pravé dobrodružství v saunovém světě.

Jak sami dobře víte, kostým Vám v sauně bude k ničemu. Tudíž stačí si sebou vzít svou drahou polovičku nebo přátelé a užít si tak trošku jiný relax než na který jste zvyklí.  

Jelikož je kapacita našeho wellness omezena, pro tento den jsou již nyní v předprodeji vstupenky na 3 hodinový vstup mezi 10:00 - 22:00 hod. 
Vstupenku si můžete zakoupit on-line na našem e-shopu nebo v recepci wellness centra. 

V tento den není možné využít permanentku ani dárkový poukaz zakoupený na standardní vstup do wellness centra či v určité hodnotě na služby hotelu a wellness. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.